الناز حبیبی

نقش “عالیه” در سریال دودکش را که یادتان هست! به جرأت می توان گفت الناز حبیبی با این فیلم توجه مخاطب عام را به خود جلب کرد.

الناز حبیبی در ۲۱ مرداد ۶۸ در تهران به دنیا آمد.

وی در کودکی بازی در تئاتر را نیز تجربه کرده است.

حبیبی پس از آن که در سه فیلم از سعید سلطانی بازی کرد به طور جدی تری به حرفه بازیگری پرداخت و پس از آن در سه فیلم از کیانوش عیاری نیز جلوی دوربین رفت.

الناز حبیبی بازی در سریالهای: روزگار قریب (۸۶)، فاصله ها (۸۹)، پنج کیلومتر تا بهشت (۹۰)، سی امین روز (۹۰)، تا ثریا (۹۰)، لبه آتش (۹۰)، فراموشی (۹۱)، به خاطر مونا (۹۱)، مدینه (۹۳)، دودکش (۹۳)، دردسرهای عظیم (۹۳)، قایم موشک  و در فیلمهای سینمائی: فصل باران های موسمی (۸۸)، پیتزا مخلوط (۸۹) و ناخواسته (۹۲) را در کارنامه خود دارد.

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت