سحر احمد پوریکی از اتفاقات جالب توجه جشنواره فیلم فجر امسال ظهور بازیگری با پوشش کامل حجاب با نام سحر احمد پور است.

سحر احمد پور

احمدپور با فیلم نوزده اردیبهشت برای رقابت با بازیگران نامی قدم در کارزار جشنواره فیلم فجر گذاشت اما چیزی که این بازیگر را از بقیه بازیگران زن حاضر در این جشنواره متمایز می سازد پوشش کامل حجاب از طرف این بازیگر است که این روزها نه تنها توسط بازیگران زن رعایت نمی شود بلکه تعداد کثیری از بانوان نیز از به کار بردن این نوع پوشش که سفارش پیامبر گرامی اسلام و ائمه اطهار است،خودداری می کنند.

سحر احمد پور

از این رو می توان احمد پور را اولین زن ساختار شکن سینمای ایران در خصوص رعایت حدود اسلامی دانست و صد البته پاسخی قاطع به کسانی که مدعی منافات دین و هنر هستند داد.

سحر احمد پور

سحر احمد پور

سحر احمد پور

سحر احمد پور

سحر احمد پور

سحر احمد پور

سحر احمد پور

تاریخ: 07 فوریه 2015
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت  
لینک ها
خرید vpn ساکس crash game پیش بینی فوتبال
بک لینک شما در این مکان