نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » جالب انگیز » چکمه های برفی نیسان!

چکمه های برفی نیسان !

تجهیز یک نیسان جوک نیسمو به شنی‌های ویژه به جای چرخ‌های معمول، باعث می گردد تا این اتومبیل به یک برف‌ نورد حرفه‌ای مبدل گردد.
این عمل توسط سیستم انتقال نیروی خودکار «Xtronic» صورت می‌پذیرد. این شنی‌های تانکی مثلثی شکل بزرگ، باعث افزایش ارتفاع اتومبیل نیز شده‌اند. این ویژگی، امکان گیرکردن اتومبیل را نیز در برف و ناهمواریها، کاهش می‌دهد.
برای تطبیق با چرخ‌های جدید، تغییراتی نیز در اتومبیل صورت گرفته که شامل تغییرات در جلو و عقب اتومبیل و سپرها می‌شود.
در زیر کاپوت این نیسان همان موتور ۱٫۶ لیتری چهار سیلندر توربو به چشم می‌خورد که ۲۱۸ اسب بخار قدرت و ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور دارد.
چنین قدرتی به این اجازه می‌دهد تا بتواند به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت نیز دست یابد و بدین ترتیب یکی از سریعترین اتومبیل ها در این رده باشد.

چکمه های برفی نیسان

چکمه های برفی نیسان

چکمه های برفی نیسان

چکمه های برفی نیسان

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت