نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » باور نکردنی ها » تنبیه عجیب پسرک بدلیل مدل موهای عجیبش /تصاویر

اولیای مدرسه ای در انگلیس به پسر نوجوان ۱۳ ساله ای گفته اند تا موهایش بلند نشده، نباید با دیگر دانش آموزان ارتباط داشته باشد و البته این زمان می تواند ماه ها طول بکشد.

به گزارش نایت ملودی کایل گیبس از دیگر همکلاسی هایش جدا شده و به او گفته اند حق صحبت کردن با دوستانش را ندارد، چرا که معلمانش استایل سنتی مدل موهای او که به صورت کوتاه یک طرفه و روش معمولی سلمانی ها است را مخالف قوانین اندازه طول موها برای پسران در مدرسه می دانند.

 تنبیه عجیب پسرک بدلیل مدل موهای عجیبش /تصاویر

تنبیه عجیب پسرک بدلیل مدل موهای عجیبش

همکنون این پسربچه باید در یک کلاس انفرادی، خودش به تنهایی از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر درس بخواند تا زمانی که طول موهایش “به اندازه قابل قبول” برسد!

پدر او به نام کولین می گوید این تصمیم مدرسه “دیوانگی” است و به گزارش نایت ملودی از نظر او موهای پسرش کاملا مرتب و منظم و البته کاملا غیرجذاب است.

 تنبیه عجیب پسرک بدلیل مدل موهای عجیبش /تصاویر

 تنبیه عجیب پسرنوجوانی برای مدل موهایش

او در ادامه گفت:“از مدرسه با من تماس گرفتند و وقتی از آنها پرسیدم پسرم چه کار اشتباهی انجام داده است و آنها گفتند مدل موهایش، تصور کردم شوخی می کنند.”

تنبیه عجیب پسرک بدلیل مدل موهای عجیبش /تصاویر

” شوکه شدم. من خودم موهای او را کوتاه کرده بودم، با شماره ۵ پشت سرش را زده بودم و قسمت جلو موهایش را بلندتر نگاه داشتم، این یک مدل قدیمی است که قبلا سلمانی ها برای همه پسرها می زدند. من نمی توانستم این تصمیم آنها را باور کنم.”

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت  
لینک ها
خرید vpn ساکس crash game پیش بینی فوتبال
بک لینک شما در این مکان