مرتبط با این مطلب

مرغ شاه جهان(هندی)

مرغ شاه جهان(هندی)

مواد لازم:
مرغ ۳۰۰ گرم
پیاز یک عدد متوسط
سیر چهار حبه
بادام نصف پیمانه
زنجبیل نصف قاشق مربا خوری
زیره نصف قاشق مربا خوری
فلفل قرمز اندکی
زعفران نصف قاشق چایخوری
هل سبز چهار دانه
دارچین یک قلم کوچک
ماست نصف پیمانه
خامه یک چهارم پیمانه
روغن، نمک و فلفل


طرز تهیه :
روغن رو توی قابلمه می ریزیم و پیاز خرد شده را تفت می دیم تا طلایی بشه. زنجبیل ساییده، چوب دارچین و هل را اضافه می کنیم و یک چرخ می دیم. بادام پوست گرفته کوبیده و سیر خرد شده را با زیره و فلفل قرمز اضافه می کنیم و دو دقیقه تفت می دیم.
زعفران را در آب داغ حل می کنیم و به ماست اضافه می کنیم. مرغ ها رو می ریزیم توی قابلمه و دو طرفشو یک کم با مواد بالا سرخ می کنیم. بعد ماست رو اضافه می کنیم و هم می زنیم که ماست ته نشین نشه. بعد خامه را هم اضافه می کنیم. نمک و فلفل می زنیم و در قابلمه را می بندیم تا مرغ حدود چهل دقیقه بپزه. بعد هل اگه درسته بود و نکوبیده بودین و چوب دارچین رو در میاریم و توی ظرف می کشیم. می تونید هنگام کشیدن یکی دو قاشق گشنیز خرد شده یا خشک روی خورشت بپاشید.
خیلی خوشمزه است من که عاشقشم شما هم عاشقش می شید.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت