مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » اخبار » جامعه » رزمایش پیامبر اعظم(ص)۸ با موفقیت پایان یافت

رزمایش پیامبر اعظم(ص)8 با موفقیت پایان یافت

رزمایش پیامبر اعظم(ص)۸ نیروی زمینی سپاه با دستیابی به تمام اهداف پیش‌بینی شده، به کار خود پایان داد.

به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، مراحل عملیاتی رزمایش پیامبر اعظم(ص)۸ از ابتدای هفته جاری در منطقه عمومی کرمان، سیریز و سیرجان آغاز شد.

 

در این رزمایش تعدادی از سامانه‌ها و تجهیزات جدیدی که وارد نیروی زمینی سپاه شده از جمله تجهیزات جنگ الکترونیک، تجهیزات مخابراتی و تجهیزات سبک انفرادی با موفقیت تست، آزمایش و به کارگیری شد.

 

در آخرین مرحله از رزمایش که با حضور سردار سرلشکر “محمد باقری” معاون ارکان و امور مشترک ستاد کل نیروهای مسلح، امیرسرلشکر “حسنی سعدی” معاون هماهنگ‌کننده نیروهای مسلح، سردار “حسین سلامی” جانشین فرمانده کل سپاه، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، امیر سلامی معاون ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی دیگر از فرماندهان برگزار شد، اهداف دشمن فرضی توسط آتش توپخانه و موشک‌های تندر و توسن منهدم شد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت