نایت ملودی » ورزش » فوتبال » همه در فهرست برترین مربیان دنیا هستند, غیر از کی‌روش!

کی روش

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال، فهرست برترین مربیان فوتبال جهان از سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۲ را اعلام کرد که آلکس فرگوسن بالاتر از آرسن ونگر و ژوزه مورینیو در رده نخست قرار دارند.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در فهرست برترین مربیان فوتبال جهان در بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۲ آلکس فرگوسن بالاتر از آرسن ونگر در رده نخست قرار دارد.

 

منصور ابراهیم زاده، سرمربی فعلی نفت تهران در این رده بندی در رده ۲۱۶ قرار دارد. همچنین آنتونیو اولیویرا سرمربی تراکتورسازی به همراه زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان در رده ۱۴۸ جهان قرار دارد. برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در رتبه ۱۸۰، رنه سیموئز سرمربی سابق تیم ملی امید در رده ۲۰۰ و مصطفی دنیزلی در رده ۲۴۲ قرار دارند.

 

نکته عجیب در فهرست سایت فدراسیون جهانی تاریخ و آمار فوتبال، غیبت نام کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران است، آن هم در شرایطی که مربی‌ای مانند سیموئز که سالهاست در تیمی مربیگری نمی‌کند در این لیست گنجانده شده است.

 

 

** لیست ۱۰ مربی برتر به این شرح است:

 

۱- آلکس فرگوسن

 

۲- آرسن ونگر

 

۳- ژوزه مورینیو

 

۴- فابیو کاپلو

 

۵- مارچلو لیپی

 

۶- ویسنته دل بوسکه

 

۷- گاس‌هیدینگ

 

۸- اوتمار هیتسفلد

 

۹- مارچلو بیلسا

 

۱۰ – فیلیپه اسکولاری

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت