امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » ورزش » سایر ورزش ها » پرورش اندام » چگونه از ضعف ماهیچه‌ها در پیری جلوگیری کنیم

5-702

با بالا رفتن سن به تدریج جرم و قدرت ماهیچه‌ها کاهش می یابد و باعث مشکلات حرکتی می‌شود. محققان با انجام آزمایش‌هایی دریافتند که افرادی که فعالیت و ورزش متداوم انجام می‌دهند، کمتر دچار این ضعف ماهیچه‌ای می‌شوند.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بالا رفتن سن، قدرت بدنی به طور اجتناب ناپذیری کاهش می یابد. این کاهش قدرت، تحرک را در افراد مسن محدود می‌کند، اما این کاهش در همه افراد یکسان نیست، زیرا بعضی افراد فعال می‌مانند. با فشردن دست یک فرد مسن می‌توان از قدرت بدنی او مطلع شد.

 

ماهیچه‌های بدن دو نوع بافت دارند؛ بافت‌های کند که بافت‌های استقامتی هستند و هنگام ورزش‌های استقامتی مانند دوچرخه‌سواری استفاده می‌شوند و بافت‌های سریع که هنگام ضربان کوتاه قلب، قدرت تولید می‌کنند و بافت‌های بزرگ‌تری هستند.

 

دوندگان دوی سرعت سعی می‌کنند تا بافت‌هایی که حجم ماهیچه ها را بیشتر می‌کنند، را افزایش دهند. پیری باعث کاهش حجم بافت‌های کند می‌شود. اگر پیری و از دست دادن ماهیچه‌ها همراه با هم باشد، کاهش حجم ماهیچه‌ای سریع‌تر رخ می‌دهد. از سن ۳۰ سالگی به بعد، مقداری از ماهیچه‌ها تحلیل می‌رود تا تقریبا هر هفت – هشت سال یک درصد و از سن پنجاه سالگی به بعد هر سه سال ۱۰ درصد ماهیچه‌ها تحلیل می‌رود.

 

میلن اوبرتین لهودر، محقق بخش حرکت شناسی دانشگاه کبک در مونترال می‌گوید: شرایط همه با هم یکسان نیست. یائسگی در زنان باعث سرعت بخشیدن به ظهور علائم پیری می‌شود و کاهش تولید استروژن باعث از دست دادن ماهیچه‌ها می‌شود. بهترین نشانه سلامت فیزیکی ، کیفیت ماهیچه‌هاست، محققان این کیفیت را قدرت ماهیچه‌ها و حجم آنها ، تعریف می‌کنند. آنها به مساله از دست دادن قدرت ماهیچه در دوران پیری، علاقه مندند، زیرا کاهش جرم ماهیچه‌ها که وابسته به سن است، همه چیز را توجیه نمی‌کند. کاهش قدرت ماهیچه‌ها، مساله‌ای پیچیده است و با کاهش واکنش بافت‌های ماهیچه‌ای در ارتباط است. کاهش قدرت ماهیچه‌ها هنگامی اتفاق می‌افتد که علائم سیستم‌ عصبی برای قابلیت انقباض بافت‌ها کار نمی‌کند.

 

لهودر می‌گوید: برای نگه داری این قدرت باید ماهیچه‌ها را تحریک کرد و فعال ماند. به عبارت دیگر باید ورزش متناسب با سن انجام داد، یوگا و تایچی بهترین ورزش‌ها هستند و هر روز باید فعالیت کرد. گروه محققان آزمایش‌هایی را طراحی کردند تا به پزشکان و متخصصان امراض دوران پیری برای ارزیابی سلامت فیزیکی بیماران مسن خود، کمک کنند.

 

محققان درباره سلامت افراد مسن و فعال نیز تحقیق کرده‌اند، مطالعات در این باره است که چرا بعضی از افراد مسن می‌توانند قدرت و توانایی‌شان را حفظ کنند. با افزایش سن بیشتر وزنی که به بدن اضافه می‌شود چربی است و ماهیچه نیست به همین دلیل باید با حرکت و فعالیت از کاهش ماهیچه‌ها جلوگیری کرد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت