نایت ملودی » ورزش » سایر ورزش ها » دو میدانی » “پیامک‌های عاشقانه” انگیزه قتل نامزد پیستوریوس؟

 

pistorius

پلیس آفریقای‌جنوبی در آخرین یافته‌های خود از قتل “ریوا استین‌کامپ”، نامزد اسکار پیستوریوس اعلام کرد به احتمال زیاد پیامک‌های موجود در تلفن همراه ریوا انگیزه احتمالی این جنایت بوده است.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کارل اولدویج، وکیل خانواده پیستوریوس درباره جزئیات پرونده‌ کارل پیستوریوس (برادر اسکار پیستوریوس، قهرمان معلول المپیک) سخنی نگفت ولی طرح اتهام قتل زنی در یک تصادف در سال ۲۰۱۰ مشکلات خانواده پیستوریوس را وخیم‌تر کرده است.

 

به گزارش رسانه‌های محلی کارل در سال ۲۰۱۰ در پی تصادف با یک زن موتورسوار و مرگ او به دادگاه فرا خوانده شده است. هم اکنون اسکار برادر کارل پیستوریوس نیز درگیر پرونده‌ قتل نامزدش است.

 

همچنین پلیس آفریقای‌جنوبی در آخرین یافته‌های خود از قتل “ریوا استین‌کامپ”، نامزد اسکار پیستوریوس اعلام کرد به احتمال زیاد پیامک‌های موجود در تلفن همراه ریوا انگیزه احتمالی این جنایت بوده است. به گفته پلیس نامزد پیستوریوس پیش از این با “فرانسوا هوگارت”، بازیکن تیم راگبی آفریقای‌جنوبی رابطه‌ پنهانی داشته و در موبایل او پیامک‌های عاشقانه زیادی وجود داشته است.

 

انتهای پیام

تاریخ: 26 فوریه 2013
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: دو میدانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت