نایت ملودی » اخبار » اقتصاد » قیمت ها » قیمت سکه، طلا و ارز » نرخ سکه و طلا در بازار آزاد

سکه بهار آزادی

در همین حال، قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار تهران از ۱۳۸ به بیش از ۱۴۱ هزار تومان افزایش یافته است، ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی یک هزار و ۵۹۳ دلار گزارش شده است.

در پی اعلام قیمت پیش فروش سکه از سوی رئیس کل بانک مرکزی، قیمت انواع سکه در بازار با افزایش روبرو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در پی اعلام قیمت سکه پیش فروشی (بیش از ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان برای سکه تمام و ۶۳۲ هزار تومان برای نیم سکه) توسط محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی، قیمت انواع سکه در بازار امروز افزایش یافت. جدول قیمت سکه و طلا در بازار آزاد به قرار زیر می باشد.

 

بهار آزادی

۱۴,۱۵۰,۰۰۰

امامی

۱۴,۴۴۰,۰۰۰

نیم

۷,۲۰۰,۰۰۰

ربع

۴,۴۵۰,۰۰۰

گرمی

۳,۲۰۰,۰۰۰

گرم طلای ۱۸

۱,۴۲۹,۰۰۰

انس طلا دلار

۱,۵۹۳٫۹۰

مثقال طلا

۶,۱۹۰,۰۰۰

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت