امروز در نایت ملودی
این قوانین مد را کنار بگذارید تا جذاب تر شوید
این قوانین مد را کنار بگذارید تا جذاب تر شویدآیا به کمک هیپنوتیزم می توانم وزنم را کم کنم؟
آیا به کمک هیپنوتیزم می توانم وزنم را کم کنم؟برای رسیدن به موفقیت در زندگی این نکات را بدانید..!
برای رسیدن به موفقیت در زندگی این نکات را بدانید..!اگر این نشانه ها در وجود شماست فعلا ازدواج نکنید
اگر این نشانه ها در وجود شماست فعلا ازدواج نکنیددر رابطه با گریه کردن جنین در رحم مادر چه می دانید؟
در رابطه با گریه کردن جنین در رحم مادر چه می دانید؟چربی خون بدن چه نشانه ها و علائمی دارد؟
چربی خون بدن چه نشانه ها و علائمی دارد؟بعد از طلاق با این مشکلات روبرو خواهید شد..!
بعد از طلاق با این مشکلات روبرو خواهید شد..!قبل از خواستگاری این مهارتها را بیاموزید..!
قبل از خواستگاری این مهارتها را بیاموزید..!می خواهم یک دوست خوب و ایده آل باشم..!
می خواهم یک دوست خوب و ایده آل باشم..!با اسرار یک زندگی عاشقانه آشنا شوید..!
با اسرار یک زندگی عاشقانه آشنا شوید..!با این راهکارهای طبیعی از شر تبخال راحت شوید
با این راهکارهای طبیعی از شر تبخال راحت شویدبا ویژگی های یک شوهر خوب آشنا شوید..!
با ویژگی های یک شوهر خوب آشنا شوید..!در رابطه با بسته بندی و نگهداری مربا این نکات را بدانید..!
در رابطه با بسته بندی و نگهداری مربا این نکات را بدانید..!چطور می توانم به کتاب خواندن عادت کنم؟
چطور می توانم به کتاب خواندن عادت کنم؟یک فرد کمالگرای افراطی نباشید..!
یک فرد کمالگرای افراطی نباشید..!راهکارهایی برای کاهش استرس ناشی از کمال‌گرایی
راهکارهایی برای کاهش استرس ناشی از کمال‌گراییراهکاری ساده و سریع برای درمان بیخوابی شبانه
راهکاری ساده و سریع برای درمان بیخوابی شبانهبا اصول هماهنگی رنگ مو و ابروها آشنا شوید..!
با اصول هماهنگی رنگ مو و ابروها آشنا شوید..!چنانچه دچار شکست عشقی شدید سراغ این کارها نروید
چنانچه دچار شکست عشقی شدید سراغ این کارها نرویدآب کردن شکم به کمک روشهای طبیعی
آب کردن شکم به کمک روشهای طبیعی
نایت ملودی » سلامت » در هنگام زایمان اظطراری چه کارهایی باید انجام داد
به محض احساس درد زایمان هر جا که هستید خود را به نزدیکترین درمانگاه و یا بیمارستان برسانید ولی اگر بسیار از این مناطق دورید و بطور ناگهانی با این امر مواجه شده اید خودتان را نبازید و آرامش خود را حفظ کنید ،از افرادی که همراهتان هستند کمک بخواهید تا بتوانید جان خود و جنین تان را نجات دهید!
وقتی واژه زایمان اضطراری را می شنوید، ممکن است یاد فیلم های پلیسی قدیمی بیفتید که مادری در دستشویی با بچه بزرگترش که درحال انجام مرحله به مرحله راهنمایی های یک اوپراتور پای تلفن است، درحال وضع حمل است. یا احتمالا زن و شوهری را تصور می کنید که در کلبه ای در برف و بوران همچون آنچه در سریال های تلویزیونی نشان داده می شود، گیر افتاده اند. ممکن است این فکر که شاید شما یکی از آن زن ها باشید به ذهنتان خطور کرده باشد.
 زایمان
 قبل از هر چیز بگذارید به شما بگویم که خیلی بعید است با زایمان اضطراری روبرو شوید. دوم اینکه بگذارید به شما تضمین بدهم که وقتی تولد بچه به این سرعت رخ می دهد، به این خاطر است که همه چیز خیلی خوب پیش رفته است. خانم هایی که در یک بیمارستان وضع حمل می کنند، ممکن است از تولد زوهنگام بچه نگران باشند یا مسیر رسیدن به بیمارستان را با عجله طی کنند. خانم هایی که در خانه بچه را به دنیا می آورند، ممکن است نگران این باشند که پزشک به موقع برای به دنیا آوردن بچه به خانه نرسد. مهم نیست شما به کدام گروه تعلق دارید. حرف زدن با پزشک متخصصتان در مورد این نگرانی ها ایده خوبی است. آنها می توانند چند راهکار موثر که به آرام تر بودن شما کمک می کند، به شما ارائه دهند.
چه کار بکنید؟
 وقتی این آموزش ها را می خوانید، متوجه می شوید که بیشتر کارهایی که نباید انجام دهید در آنها ذکر شده است. این به خاطر این است که زایمان یک رویداد طبیعی بوده و یک بیماری نیست. هول نکنید! آرام ماندن می تواند به تمرکز کردن روی زایمان به شما کمک کند. حتی اگر تنها باشید. با دکترتان تماس بگیرید. اگر در اتومبیل نشسته اید، ماشین را به کنار خیابان برده و فلشر اتومبیل را روشن کنید. به دنیا آوردن بچه درحالیکه ماشین متوقف است، امن تر خواهد بود. به مادر بچه یادآوری کنید که با انقباض و فشارهای شکم، به طور مرتب سعی کند تا نفس بکشد. به محض اینکه سر بچه پیدا شد، دست خود را روی سر او بگذارید و آن را با کمک بقیه طوری درکنترل داشته باشید که دوباره به عقب برنگردد. به مادر یادآوری کنید که سعی کند در مدت زایمان نفس عمیق بکشد. اگر تنها هستید، فقط دستهایتان را به بهترین شکل ممکن بالای سر بچه بگذارید. بچه را محکم به سمت خود نکشید. می توانید به آرامی بچه را از شکم مادر بیرون بیاورید. آرام دست خود را روی بینی بچه بکشید تا باقی مایع آمنیوتیک و مخاط موجود را پاک کنید. بچه را درحالیکه پوستش در مجاورت پوست مادرش باشد قرار دهید به گونه ای که سر بچه پایین تر از بدن مادر باشد. هردوی آنها را با پتو و حوله خشک بپوشانید. بند ناف بچه را نکشید و نبرید. جفت را نزدیک بچه ببرید ولی نبرید.  تا زمانیکه دکتر از راه برسد، از بچه و مادر مراقبت کنید.
تاریخ: ۱۹ دی ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت