نایت ملودی » وبلاگ نویسان » موسیقی لایت » موسیقی لایت شماره ۲۷

۱-ابتدا وارد مدیریت وبلاگ خود شوید
۲-به قسمت تنظیمات وبلاگ خود بروید
۳-کد مورد نظر خود را Copy کرده و در قسمت
اسکریپتها و کدهای اختصاصی کاربر برای درج در وبلاگ ، Paste کنید و سپس دکمه ی ثبت تنظیمات را بزنید جهت شنیدن تست این کد ؛ چند ثانیه صبر کنید تا در همین صفحه ؛ منوی پخش موسـیقـی لایت اجرا شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
06 مارس 2013 :: ساعت 21:58
چکاد

سلام عزیز
خسته نباشین
موسیقیاتون راستش حرف ندارن اما چرا وقتی میذاریمش تو اسکریپا و “اکی”رو میزنیم، کلن چیزی به اسم و شکل و اصلن موسیقی ای وجود نداره؟
پاینده

07 مارس 2013 :: ساعت 00:33
رضا ایرانی

وبلاگ شما را بررسی کردم کد موسیقی را قرار نداده بودید، ضنن اینکه برای مشاهده پلیر می بایست نرم افزار فلش پلیر بر روی مرورگر شما نصب باشد.

18 می 2013 :: ساعت 14:01
Maryam Andishwar

سلام برادر عزیز!
موسیقی های عالی را انتخاب کردید تشکر یک جهان!
من یک موسیقی دیگر دارم نمیدانم چطور بشما ارسالش کنم تا آن را هم در این قسمت بنشر برسانید و در وبلاگ خودم هم از آن استفاده کنم!
تشکر!

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت