مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » اخبار » دانشگاه » ثبت نام کنکور مشترک کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آغاز شد

ثبت نام کنکور مشترک کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آغاز شد

برگزاری آزمون مرداد ۹۲؛
ثبت نام کنکور مشترک کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آغاز شد
فرایند یک هفته ای ثبت نام کنکور مشترک کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سازمان سنجش و دانشگاه آزاد از امروز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، متقاضیان با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و خرید کارت اعتباری به مبلغ ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان می توانند برای ثبت نام در این آزمون ثبت نام کنند.

مدت زمان ثبت نام تا شنبه ۱۲ اسفندماه در سامانه مذکور ادامه دارد و این آزمون مشترک مردادماه ۹۲ برگزار خواهد شد.

داوطلبانی که متقاضی شرکت در پذیرش کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی هستند باید برای ثبت نام به این سامانه مراجعه کنند و مرکز آزمون این دانشگاه فرایند ثبت نام را انجام نمی دهد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت