نایت ملودی » اخبار » دانشگاه » پیش نویس طرح ازدواج آسان دانشجویی تدوین شد
پیش نویس طرح ازدواج آسان دانشجویی تدوین شد
معاون فرهنگی وزارت علوم:
پیش نویس طرح ازدواج آسان دانشجویی تدوین شد/ آغاز طرح از دانشگاه فردوسی
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم از تهیه پیش نویس طرح ازدواج آسان دانشجویی خبر داد و گفت: آیین‌نامه این طرح نیز در حال تدوین است.

دکتر غلامرضا خواجه سروی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره طرح ازدواج آسان دانشجویی گفت: به موجب این طرح دفتری تحت عنوان ازدواج آسان پایدار در دانشگاهها ایجاد خواهد شد و یک تا دو دانشگاه هم مانند  فردوسی مشهد با همکاری استانداری این کار را آغاز کرده اند.

وی با بیان اینکه وزارت علوم با وزارت ورزش و جوانان در این زمینه هماهنگ لازم را انجام داده تا این کار انجام گیرد، افزود: علاوه بر وزارت ورزش، خیرین، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این طرح با وزارت علوم همکاری می کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تصریح کرد: در این طرح هزینه‌هایی که دانشجو باید برای ازدواج مثل هزینه‌ سالن، شام و هزینه‌های شروع زندگی بپردازد، توسط خیرین فراهم خواهد شد و برخلاف طرح ازدواج دانشجویی این طرح به شکل دائمی اجرا می‌شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت