نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » اخبار فوتبال ایران » تداوم غیبت مجتبی جباری در تمرین استقلال

جباری

هافبک شماره ۸ تیم فوتبال استقلال برای دومین روز متوالی در تمرین این تیم حضور پیدا نکرد تا شایعات در خصوص وی افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز یکشنبه استقلال در حالی از ساعت ۱۵ در کمپ اختصاصی این باشگاه شروع شد که مجتبی جباری در تمرین آبی‌ها حضور ندارد. این بازیکن روز گذشته هم در تمرین استقلال شرکت نکرد.

جباری در حالی برای دومین روز متوالی در تمرین استقلال غایب است که مسئولان باشگاه مشکل مالیاتی وی را حل کرده‌اند، با این حال گفته می‌شود که وی در اعتراض به مشکلات مالی در آستانه سفر به دوحه چنین تصمیمیم اتخاذ کرده است.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت