نایت ملودی » اخبار » اقتصاد » فاز دوم اجرای هدفمندی یارانه ها در مجلس تصویب نخواهد شد

50228

بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی به هیچ وجه موافقت در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها وجود ندارد و تکلیف معلوم است.

ایلنا: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حتی اگر هم در بودجه برای درآمد و توزیع اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها منابع و مصارفی مشخص شده باشد در مجلس این طرح تصویب نخواهد شد.

ایرج ندیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا ,در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی به هیچ وجه موافقت در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها وجود ندارد و تکلیف معلوم است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه در بودجه برای درآمد و توزیع آن منابع ومصارفی معلوم خواهد شد خاطرنشان ساخت: در بودجه برای درآمد و توزیع آن در اجرای فاز دوم هدمندی یارانه‌ها منابع و مصارفی معلوم می‌شود اما اگر هم معلوم و مشخص باشد به تصویب نمایندگان مجلس نخواهد رسید.

تاریخ: 24 فوریه 2013
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: اقتصاد

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت