نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » آشپزی » طرز تهیه نان شکوفه ای با مغز ژامبون
207930
برای خوش طعم شدن می توانید در انتها مقداری کنجد روی نان ریخته و آن را داخل فر یا مایکروویو بگذارید. زمانی که رویه خمیرتان طلایی شد، زمان پخت به اتمام رسیده است.
مواد لازم :
خمیر نان معمولی با خمیز پیتزا : ۲ برگ
ژامبون کوچک : به تعداد لازم
کنجد : مقداری
قالب گرد فلزی کوچکطرز تهیه :
ابتدا با قالب گرد کوچک خمر نان با پیتزا را ببرید.
سپس یک لایه خمیر، یک لایه ژامبون و در انتها لایه آخر خمیر را می گذاریم.
در این مرحله خمیر را به ۴ قسمت و سپس هر قسمت را به دو قسمت دیگر تقسیم می کنیم ( مطالبق شکل )

در انتها هر قسمت را با دو انگشت یک پیچ کوچک می دهیم. برای زیباتر شدن بهتر است پیچ های کنار هم برعکس یکدیگر باشند، یعنی یک به سمت راست و تکه کناری به سمت چپ.
برای خوش طعم شدن می توانید در انتها مقداری کنجد روی نان ریخته و آن را داخل فر یا مایکروویو بگذارید. زمانی که رویه خمیرتان طلایی شد، زمان پخت به اتمام رسیده است.
001122
تاریخ: 31 دسامبر 2014
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت