نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » آشپزی » طرز تهیه ترشی بادمجان
طرز تهیه ترشی بادمجان

طرز تهیه ترشی بادمجان

موادلازم:

بادمجان قلمی
سیر
نعناع خشک
سرکه
فلفل سبز تند
نمک

ابتدا بادمجان ها را شسته و کلاهک آن را جدا کنید. سجپس با چاقو دو شکاف عمودی در امتداد قد بادمجان ایجاد کنید.حال بادمجان ها را در قابلمه چیده و با یک لیوان سرکه بپزید و بگذارید سرد شود
سیر را ریز خرد کرده و با نعناع خشک و فلفل تند ریز شده مخلوط کنید.سپس از مواد مخلوط شده داخل شکاف بادمجانها را پر کنید و درون شیشه بچینید و روی بادمجانها را با سرکه بپوشانید.بعد از یک هفته ترشی آماده است.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت