مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » موبایل » مالتی مدیا موبایل » ترفندهای موبایل » ترفند روشن شدن گوشی با باطری ۰%

 

سونی اریکسونیکی از مهمترین ترفند ها و راهکار های شرکت سونی اریکسون برای ۹۹ % گوشی ها این بود که میتوانید گوشی خود را حتی با باطری کاملا خالی روشن کنید … بدین صورت که  : هنگامی که شارژ گوشی شما به ۰ % میرسد و خاموش میشود … ولی آیا میدانستید در جایی از گوشی شما ۲ % شارژ اضافی وجود دارد ؟ آیا میدانستید با این ۲% کار شما برطرف شده و میتوانید یک تماس ضروری اجاد کنید ؟ درست است … شما میتوانید با این ۲% شارژ نیاز یک تماس ضروری ایجاد کنید !

طرز به راه انداختن گوشی :

هنگامی که گوشی شما خاموش است ;

کلید پاور خود را به مدت ۱۵ ~ ۳۰ نگه داشته و تا وقتی که گوشسی روشن نشده کلید پاور را رها نکنید ( این زمان در گوشی ها مختف است و ممکن در بعضی از از گوشی ها کمتر و در بعضی ها بیشتر وقت ببرد )

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت