نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » اخبار فوتبال ایران » جلال حسینی:کمیته‌ انضباطی اتفاقات بازی با آلومینیوم را بررسی کند
arash khamooshi (5 of 31)-1

جلال حسینی

مدافع پرسپولیس گفت: کمیته‌ انضباطی نباید بگذارد حق پرسپولیس خورده شود.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سید جلال حسینی درباره دیدار پرسپولیس و آلومینیوم، اظهار کرد: ما در زمین حریف بازی می‌کردیم و موقعیت‌های خوبی را به دست آوردیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

 

وی درباره داوری این بازی گفت: من به این مسایل ورود نمی‌کنم. بازیکنان ما تلاش خودشان را کردند، اما متاسفانه نتوانستیم پیروزی را به دست بیاوریم.

 

حسینی درباره شعارهایی که علیه‌اش سر داده شد، گفت: درباره این شعارها حرفی نزنم بهتر است. حسن‌زاده باید به این مسایل ورود کند و اتفاقات این بازی را بررسی کند. امیدوارم که کمیته‌ انضباطی به این موضوع و همچنین اشیایی که در طول بازی به سمت ما پرتاب می‌شد رسیدگی کند. نباید حق پرسپولیس در این مواقع خورده شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت