مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » حواشی فوتبال ایران » سرمربی تیم فوتبال بانوان پاس همدان: داور یار دوازدهم حریف بود

 

سرمربی تیم فوتبال بانوان پاس همدان پس از شکست تیمش مقابل دلوارکشتی بوشهر مدعی شد که داور بازی یار دوازدهم تیم حریف بوده است.

 

صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره بازی تیمش مقابل دلوارکشتی بوشهر گفت: متاسفانه یکی از مشکلات همیشگی لیگ برتر بانوان بحث داوری است. در بازی مقابل دلوارکشتی بوشهر ما با ۱۱ نفر بازی می‌کردیم، اما تیم حریف ۱۲ نفره بود و داور یار دوازدهم این تیم محسوب می‌شد.

 

وی افزود: در دقیقه ۵۰ این بازی در شرایطی پنالتی به نفع تیم حریف گرفته شد که حتی خطا بر روی بازیکن ما انجام شده بود و گل اول دلوارکشتی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. گل دوم تیم حریف هم با آبشاری که بازیکن بوشهری به دروازه‌ ما زد، به نفع این تیم ثبت شد. انگار والیبال و فوتبال در این دیدار با هم تلفیق شده بود. حتی کمک داور برای این خطا پرچم زد هر چند داور حتی نظر کمک خود را تایید نکرد.

 

سرمربی تیم فوتبال بانوان پاس همدان در پایان گفت: زمانی که از بحث داوری به ناظر بازی شکایت کردیم عنوان شد که فیلم بازی را برای فدراسیون بفرستیم تا رسیدگی شود، اما موضوع این است که بارها فیلم بازی‌های خود را به فدراسیون فرستاده‌ایم. حتی این اعتراض‌ها تایید هم شده است، اما هیچ تاثیری در نتیجه‌ بازی نداشته است.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت