مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » ورزش » توپ و تور » هفته دوازدهم لیگ‌ برتر هندبال بانوان

13911114170422271_PhotoL

هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال بانوان با ۳ بازی پیگیری شد.

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، در دیدارهای این هفته و در اصفهان، ذوب‌آهن میزبان صدر‌نشین جدول رده‌بندی یعنی ثامن الحجج سبزوار بود که در نهایت این دیدار را با نتیجه ۱۸ بر ۲۶ واگذار کرد. با این برد ثامن الحجج سبزوار بیش از پیش به قهرمانی نزدیک شد.

 

در دیگر دیدارها، نفت و گاز گچساران موفق شد با حساب ۳۸بر ۱۶ شهرداری تبریز را از پیش رو بردارد. همچنین هیئت هندبال فارس هم با حساب ۲۱ بر ۳۷ مغلوب حریف خود شهید شاهرخ شکوهی کردستان شد.

 

همچنین دیدار تیم‌های بیمه رازی تهران و ایران تایل کرمان که قرار بود در تالار فدراسیون هندبال برگزار شود به دلیل عدم حضور نماینده هندبال بانوان کرمان برگزار نشد.

 

در جدول رده‌بندی تا پایان هفته دوازدهم تیم‌های ثامن الحجج سبزوار، شهید شکوهی کردستان و بیمه رازی تهران به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

 

 

نتایج کلی دیدارهای این هفته بشرح زیر است:

 

ذوب آهن اصفهان ۱۸ – ثامن الحجج سبزوار ۲۶

 

نفت و گاز گچساران ۳۸ – شهرداری تبریز ۱۶

 

شهید شکوهی کردستان۳۷ – هیئت هندبال فارس ۲۱

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت