نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » آشپزی » نوشیدنی ها » طرز تهیه نسکافه کافی شاپی

طرز تیه نسکافه به سبک کافی شاپیبرای درست کردن نسکافه ای بوی ان در خانه پیچیده و هرکس با چشیدنش به به به و چه چه بیفتد ابتدا یک شیر جوش کوچک که برای درست کردن قهوه از آن استفاده میکنند را بردارید و آن را تا نصفه پر کنید هر چه شیر جوشتان کوچک تر باشد نسکافه بهتر و خوشمزه تر میشود.

شیر را روی شعله ملایم بگذارید کمی که داغ شد برای یک لیوان یک قاشق و نصف شربت خوری پودر نسکافه به آن اضافه کنید و اگر یک قاشق و نیم نسکافه ریخته اید ۳ قاشق شکر بریزید تا طعم نسکافه شیرین در بیاید اگر تلخ دوست دارید میتوانید برای جلوگیری از زدن تلخی در ذوقان یک قاشق تا یک قاشق و نصفی شکر به ان اضافه کنید(قاشق ها همه بر اساس شربت خوری است.)

وقتی تمامی مواد را ریختید هم کوچکی بزنید و بعد از حل شدن شکر شعله را کم کنید و دو الی سه دقیقه منتظر بمانید تا یک کف رقیق روی محلولتان تشکیل شود بعد از ایجاد کف نسکافه شما اماده است.

نوش جان

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت