مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سفر وگردشگری » گردشگری ایران » هتل های ایران » معرفی هتل پارسیان آزادی آبادان

طلاعات
هتل آزادی آبادان با چهار ستاره در سال ۱۳۴۷ با نام هتل پرشین و داشتن Nightclub که شهرت جهانی داشت افتتاح گردید .در جنگ تحمیلی متحمل خسارات زیادی شد و بعد از جنگ در سال ۱۳۷۲ بازسازی آن آغاز و در سال ۱۳۷۴ با نام هتل آزادی آبادان فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر با نام هتل پارسیان آزادی آبادان در حال بازسازی مجدد می باشد .فاصله تا مرکز شهر ۱۰دقیقه .فاصله تا فرودگاه ۱۰دقیقه .فاصله تا بندرکشتیرانی آبادان ۵ دقیقه .فاصله تا ایستگاه قطار ۲۰ دقیقه و فاصله تا خرمشهر ۱۵ دقیقه می باشد.
خدمات :

هتل پارسیان آزادی آبادان دارای ۴۷ اتاق دوتخته، سوئیت معمولی، سوئیت رویال و سوئیت عروس داماد می باشد.

رستوران خیام با ظرفیت ۱۲۰ نفر، سالن چشم انداز با امکانات پرژکتور ، تجهیزات صدا ، سالن پذیرایی ، سالن کنفرانس از جمله امکانات این هتل می باشد.

– هتل پارسیان آزادی آبادان دارای : پارکینگ با ظرفیت ۳۰ اتومبیل، آسانسور میباشد، ورودی به هتل نیازی به رمپ ندارد، همچنین در بازسازی بخش غربی اتاق معلولین پیش بینی و طراحی گردیده است .

توضیحات

هزینه اقامت کودکان زیر ۱۲ سال رایگان می باشد.

پارسیان

پارسیان-1

پارسیان-2

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت