مرتبط با این مطلب
تافی سیب

تافی سیب

 

مواد لازم:

سیب …………….. ۴ عدد

شکر قهوه‌ای …………….. ۲۲۰ گرم

آب …………….. ۱۱۰ میلی‌لیتر

سرکه …………….. یک قاشق چای‌خوری

کره …………….. ۲۵ گرم

 

ابتدا ساقه کوتاه سیب‌ها را جدا کرده و از همان قسمت، سیخ‌های چوبی را تا نیمه درون سیب‌ها فرو کنید.حال یک قابلمه را روی حرارت زیاد قرار داده ابتدا شکر و سپس آب را به آن اضافه کرده و تا حدی که شکرها آب شوند آن را حرارت دهید. وقتی کمی جوشید سرکه و کره را به مخلوط اضافه کرده و ۱۰-۷ دقیقه آن‌ها را حرارت دهید.میتوانید برای اطمینان از آماده شدن کارامل،‌ آن را امتحان کنید.سپس کاسه کوچکی آماده کرده و پس از ۱۰-۷ دقیقه که کارامل جوشید و تیره رنگ شد قطره‌ای از آن را برداشته و درون کاسه آب بریزید اگر فوراً خودش را گرفت و سفت شد مطمئن باشید کارامل آماده است.

حالا هر کدام از سیب‌ها را جداگانه درون کارامل کاملاً غلتانده تا تمام قسمت‌های سیب روکش کاراملی شود. سپس آن‌ها را روی سینی که از قبل درون آن را کاغذ شیرینی‌پزی قرار داده‌اید بچینید.هنگامی که سیب‌ها کاملاً خنک شدند،‌ می‌توانید آن‌ها را میل کنید.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت