ماسک عجیب حمیدگودرزی

آلودگی شدید پایتخت این روزها موجب گردیده حتی حمید گودرزی هم با چهره ماسک زده عکس العمل خود را نسبت به آلودگی هوا نشان دهد و برای جلوگیری از آلودگی های معلق در هوا از ماسک شیمیایی استفاده کند.

حمید گودرزی با این کار انتقاد شدید خود از آلودگی هوا را بیان کرده تا مسئولان به این امر مهم رسیدگی کنند. حمید گودرزی با انتشار عکس زیر نوشت که هوای تهران واقعا آزار دهنده است.

حمید گودرزی بازیگر توانمند و مشهور سینما و تلویزیون متولد ۱۳۵۶، فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است.وی نقش آفرینی را از تلویزیون و با حضور در مجموعه‌های قاسم جعفری چون مسافری از هند،کمکم کن و چند تله فیلم آغاز کرد،سینما را نیز با آثاری چون بازنده،بی‌وفا و … تجربه کرد.
حمید گودرزی به تازگی در فیلم های سینمایی روباه و ایران برگر نقش آفرینی کرده است و در سی و سومین جشنواره فجر حضور پیدا می‌کند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت