طیف رنگ های سال 2015

در سال ۲۰۱۵ رنگ عنابی رنگ سال شناخته شده است.این رنگ ترکیبی از رنگ گرم و سرد و چیزی و رنگی مابین قهوه ای و قرمز است.

طیف های مختلف این رنگ امسال در مد و تیزر های تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته در هفته مد نیز بسیاری از طراحان از این رنگ برای آرایش و رنگ مو و رژلب منکن هایشان استفاده کرده اند.این رنگ به علت قوی بودن بسیاری از مردم را جذب میکند و از این رنگ در آگهی های تبلیغاتی استفاده کرده اند که بازخورد خوبی تا این لحظه داشته است.

با اینکه در حال حاضر هنوز وارد سال ۲۰۱۵ نشده ایم  ولی مردم سایر کشور ها برای بسیاری از موضوعات پیشواز رفته اند مثلا همین اعلام رنگ سال ۲۰۱۵٫

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت