مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی
دانستنی هایی در رابطه با صمیمیت و نزدیکی در ازدواج
دانستنی هایی در رابطه با صمیمیت و نزدیکی در ازدواجراهکارهایی برای از بین بردن حشرات خانگی
راهکارهایی برای از بین بردن حشرات خانگیدانستنی هایی مهم در رابطه با بلوند کردن مو..!
دانستنی هایی مهم در رابطه با بلوند کردن مو..!راهکارهایی برای افزایش سلامت درون..!
راهکارهایی برای افزایش سلامت درون..!آیا بازی شطرنج از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می کند؟
آیا بازی شطرنج از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می کند؟هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
نایت ملودی » اخبار » اقتصاد » قیمت ها » قیمت خودرو » عامل اصلی التهاب بازار خودرو

گرانی خودرو

تاکنون نه تنها یک ریال از تسهیلات بانکی ۲۰۰۰ میلیارد تومانی مصوبه کارگروه حمایت از تولید به خودرو سازان پرداخت نشده ، بلکه حتی هیچ گونه ارز مبادله ای به خودرو سازان تخصیص نیافته و خودرو سازان برای تامین و تدارک تولید از ارز آزاد استفاده کرده اند .
به گزارش افکار به نقل از خبر گزاری آریا – مشاور انجمن خودرو سازان ، مقصر اصلی التهاب بازار خودرو را نگاه بازرگانی حاکم بر صنعت خودرو کشور و روند غلط قیمت گذاری محصولات توسط سازمان حمایت از مصرف کنتده و تولید کننده دانست .

داوود میرخانی رشتی با بیان این مطلب گفت : روند غلط قیمت گذاری توسط سازمان حمایت ، یعنی فروش محصولات به قیمت چند میلیونی زیر قیمت تمام شده ، باعث زیان انباشته ده ماهه شرکت های خودرو سازشد که پیش بینی این زیان تا پایان سال جاری ۳۵۵۷ میلیارد تومان بود.

وی تاکیدکرد : وقتی خودرو سازان طبق نص صریح قانون برنامه پنجم توسعه ، خواهان دریافت ضرر و زیان ناشی از این سیاست غلط شدند، دولت مجوز فروش به قیمت تمام شده با ارزمبادله ای با سود متعارف ، متناسب با قیمت حاشیه بازار را صادر کرد به این شرط که مابه التفاوت دومبلغ محاسباتی و حاشیه بازار به خزانه دولت واریزشود.

میرخانی خاطر نشان ساخت : این درحالی است تاکنون نه تنها یک ریال از تسهیلات بانکی ۲۰۰۰ میلیارد تومانی مصوبه کارگروه حمایت از تولید به خودرو سازان پرداخت نشده ، بلکه حتی هیچ گونه ارز مبادله ای به خودرو سازان تخصیص نیافته و خودرو سازان برای تامین و تدارک تولید از ارز آزاد استفاده کرده اند .

مشاور انجمن خودرو سازان با اشاره به از جمله شروط مصوبه مزبور ، افزایش تیراژ تولید است ، خاطر نشان ساخت : با توجه به کمبود نقدینگی و عدم تخصیص ارزمبادله ای معلوم نیست خودرو سازان با چه ترفندی می خواهند تیراژ تولید را افزایش دهند .

وی تاکیدکرد : مسئولین فراموش کرده اند ، یک سال پیش به دودولیل کمبود شدید نقدینگی و عدم تخیصص ارزبه خودرو سازان ، تیراژ تولید ۵۰ درصد کاهش یافت.

میرخانی اتمام حجت وزیر صنعت ، معدن و تجارت به خودرو سازان را غیر منصفانه خواند و اظهارداشت : خودرو سازان عامل التهاب بازار خودرو کشور نیستندبلکه دو تا سه برابر شدن قیمت محصولات صنایع دیگر تحت پوشش این وزارتخانه به التهاب بازار خودرو دامن زده اند.

وی تصریح کرد : تمامی کالاهای مایحتاج عمومی و محصولات تولیدی شرکت های تحت پوشش وزارتخانه که مواد اولیه صنعت خودرو را تامین می کند تورم ۲۰۰ درصدی را تجربه کرده اند و چرا فقط وزیر صنعت ، معدن و تجارت اتمام حجت به خودرو سازان داده است ؟

میرخانی درپایان تاکید کرد: دل بستن مسئولین به قیمت های جدید به عنوان اهرم افزایش تیراژ تولید بسیار نامعقول است زیرا تامین کننده کمبود نقدینگی ۲۰۰۰ میلیارد تومانی نخواهد بود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت