امروز در نایت ملودی
نایت ملودی » سفر وگردشگری » گردشگری ایران » صنایع‌دستی آبروی هنری ایران است

به گزارش قدس آنلاین از اصفهان ، فریدون اللهیاری بیان داشت: میدان امام به عنوان مرکز اصلی صنایع دستی اصفهان باید کانون توجه قرار بگیرد و به همین دلیل کیفیت محصولات صنایع‌دستی این مجموعه به دقت و شدت کنترل خواهد شد.

IMG14025260

وی با اشاره به اینکه میدان امام یک مجموعه نفیس تاریخی است و باید از نظر ظاهری بنا و ارائه محصولات صنایع‌دستی در شأن این مجموعه رفتار شود، افزود: با مجامع امور صنفی به جمع‌بندی رسیده‌ایم تا مشکل مالکیت را در این میدان حل کنیم و اتحادیه صنایع‌دستی و مجمع امور صنفی نیز بر کیفیت محصولات صنایع‌دستی نظارت کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان همچنین پیرامون نرخ‌گذاری محصولات صنایع‌دستی ، تصریح کرد: نرخ‌گذاری محصولات صنایع‌دستی به زبان انگلیسی انجام خواهد شد تا خریدار خارجی به خوبی از قیمت اثر خریداری شده باخبر شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت