مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی

اکثر سوپراستاره های سینما در کنار شغل هنری خود شغل دوم دیگری را هم برای خود دارند که در این میان امیر آقایی هم به دنیای مد و لباس روی آورده است.

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

امیر آقایی از حدود ۲ سال پیش با خواهرش نرمین آقایی مزون آوینو را راه اندازی کرده اند و در این محل مشغول به فعالیت هستند.

 این روزها یکی از دغدغه‌های اصلی طرفداران مد لباس است. شیک‌پوشان همیشه می‌خواهند منحصر به فرد باشند و لباس‌هایی را انتخاب کنند که خاص باشد. یکی از اقلام پوشاک که این روزها ذهن خانم‌ها را بیشتر درگیر می‌کند، مانتو است.

مانتو‌های مزونی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و طراحان مانتو توانستند جایی در دل خانم‌ها باز کنند از این رو به مزون آوینو ، مزون امیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون و خواهرش نرمین آقایی رفتیم ،خانم آقایی مانتو‌های خاصی را برای شما طراحی می‌کنند که شما را خاص‌تر و شیک‌تر می‌کند.

 ایده اولیه این مزون از طرف امیر آقایی و خود خواهرش بوده است و نام این مزون هم از نام دختر خانم نرمین آقایی که آوین هست گرفته شده اشت. کار طراحی مانتو و پالتو در این مزون را خود خانم آقایی انجام می دهد و مشتریان خاص خودش را دارد.

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

مزون امیر آقایی

تاریخ: ۰۳ آذر ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت