امروز در نایت ملودی

حمید گودرزی جشن تولد امسالش را در فضایی متفاوت برگزار کرد.

ظهر امروز محمد احسانی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از پشت صحنه فیلم سینمایی “روباه” به کارگردانی “بهروز افخمی” بازدید کرد.

لوکیشن این فیلم واقع در رستوران ایتالیایی در خیابان نیاوران بود که بازیگرانی چون حمید گودرزی، مرجان شیرمحمدی در آن بازی داشتند.

حمید گودرزی

هروز افخمی گفت: این دومین اثر من در ژانر پلیسی – اکشن است و موضوع این فیلم درباره ترور دانشمندان هسته‌ای است.

حمید گودرزی درباره نقش خود در این فیلم گفت: من در نقش اصلی این فیلم و بعنوان یک پیک موتوری ایفای نقش می‌کنم.

در این بازدید با توجه به اینکه روز تولد حمید گودرزی بود با تهیه یک کیک تولد عوامل پشت صحنه تولد ۳۷ سالگی او را جشن گرفتند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت