نایت ملودی » فرهنگ و هنر » موسیقی » موسیقی ایران » اخبار موسیقی ایران » وب سایت رسمی مرتضی پاشایی به شایعات پاسخ گفت

وبسایت رسمی مرتضی پاشایی، پاسخ‌های شاهین دلیوند از دوستان هنری این هنرمند فقید و محبوب به سوالات این روزها پیرامون او را منتشر کرده که در زیر می خوانید:

۱٫ مرتضی پاشایی آلبومی یا تراک آماده داره؟
-یه سری از آهنگایی که آماده کرده بود واسه آلبومش به صورت ماکت باقی مونده که با صلاحدید تیم بیرون میاد و زمانش اصلا مشخص نیست.

مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی

۲٫صفحات فضای مجازی مرتضی توسط چه کسی اداره میشه؟
-صفحات مرتضی همیشه دست من و مرتضی بود و برای اینکه یاد و نامش رو همیشه زنده نگه داریم با کمک شما خانواده خاص به کارمون ادامه میدیم در روزهای آینده طبق روال سابق. اعتمادی که بین ما بود همیشه من تنها کسی بودم که صفحات در اختیارم بود و چون غیر از عکاس، مدیر رسانه ایش هم بودم.

۳٫مریم قاسمی نامزد مرتضی بود؟
-این موضوع به من مربوط نمیشه و پدر و مادر و برادر مرتضی پاسخ میدن.

۴٫چه کسی مقصر بوده تو مرگ مرتضی؟
-نه پرستار نه هیچکس دیگه مقصر نبودن تو این حادثه تلخ و دکترها و پرستاران تمام تلاششون رو کردن واسه مرتضی.

۵٫کی اون فیلم رو گرفته؟
-اون فیلم واسه حداقل ۵ روز قبل از مرگ مرتضی هستش نه لحظه فوتش و ما پیگیر هستیم که کی با احساسات مردم بازی کرده و این فیلم رو با مهارت زیاد ادیت کرده.

۶٫چرا به ما دروغ گفتید که مرتضی حالش خوبه؟
-مرتضی حالش خوب شده بود اما تقدیر اینجوری رقم خورد که یهو در فاصله دو روز همه چیش به هم بریزه و از پیشمون بره شرایطم اصلا خوب نیست اما واجب بود به هوادارا احترام بزارم و جواب سوالاتشون رو بدم چیزی که مرتضی بهمون یاد داد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
۰۳ آذر ۱۳۹۳ :: ساعت ۰۱:۴۵
خسته

از این شایعات بى مورد چقدر دلگیر شدى. گرچه توى این شایعه سازى ها و شایعه پراکنى ها دخالتى نداشتم ولى شرمنده ام واژه کاملى براى ابراز خجالتم نیست.شاید بهتر باشه هیچى نگمو فقط ى قطره آب بشمو برم تو زمین

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت