مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی

به نقل از هالیوود ریپورتر، جیمی کیمل در شماره جدید مجله مردم (People)، جذاب ترین مرد حال حاضر جهان را معرفی کرد و آن کسی نیست جز کریس همسورث بازیگر اصلی فیلم «تور».
جیمی کیمل

بعد از اعلام این خبر، کریس همسورث از طریق اسکایپ با جیمی کیمل صحبت کرد و در جواب سوال او که پرسید چه حس و حالیه وقتی در بین این همه کاندیدا به عنوان جذاب ترین مرد سال معرفی شدی، تو حتی مت دیمون را هم در این راه شکست دادی؟
همسورث گفت: خب من هر چیزی که مربوط به جذاب بودن باشه را از مت دیمون یاد گرفتم.

این عنوان را آدام لاوین خواننده گروه «مارون ۵» سال گذشته از آن خود کرد، از دیگر بازیگرانی که این عنوان را داشته اند می توان به چانینگ تاتوم (۲۰۱۲)، بردلی کوپر (۲۰۱۱)، رایان رینولدز (۲۰۱۰) و جانی دپ (۲۰۰۹) اشاره کرد.
به گزارش سینمانگار، مل گیبسون در سال ۱۹۸۵، زمانی که ۲۹ سال بیشتر نداشت، اولین فردی بود که در مجله مردم آمریکا این عنوان را دریافت کرد.

تاریخ: ۲۹ آبان ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت