امروز در نایت ملودی
نایت ملودی » سفر وگردشگری » گردشگری ایران » نرگس زاران بهبهان ثبت ملی شد

پس از رایزنی های بسیار و ایراد نطق در صحن مجلس و مصاحبه های پی در پی و توزیع گل نرگس بهبهان در مجلس بالاخره پرونده ثبت ملی گل نرگس که از سال گذشته برای طرح در شورای ثبت تدوین و به سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ارسال‌ شده بود، امروز به ثبت رسید.
تلاش های شبانه روزی نماینده بهبهان در ثبت این اثر حائز اهمیت است.چرا که ایشان در دو سال پیاپی به مناسبت نهم ربیع الاول، سالروز آغاز زعامت امام زمان (عج) گل های نرگس نرگسزار باستانی شهرستان بهبهان را در راهروهای مجلس بین نمایندگان، خبرنگاران و کارکنان مجلس توزیع نمود تا علاوه بر نطق ها و سخنرانی ها و مصاحبه های متعدد و رایزنی های بسیار ،سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را مجاب کند که این اثر طبیعی و خدادادی به ثبت ملی برسد .
بارها نیز با نامه نگاری پیگیر ثبت این اثر طبیعی بود به طوری که در نامه ای خطاب به ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت بود: در سال ۱۹۹۲ در جشنواره جهانی گل در کشور هلند گل نرگس بهبهان به عنوان گل سرسبد دنیا شناخته شد ه چرا نسبت به ثبت این اثر تعلل می‌کنید؟اینجانب به نمایندگی از مردم فرهنگ دوست و فرهیخته بهبهان که مطالبه و خواست عمومی می‌باشد درخواست دارم هر چه سریعتر نسبت به ثبت این اثر اقدام نمایید.چرا که بهبهان سرزمین هزاره‌های گمشده تاریخی درارجان کهن نیازمند توجه ویژه سازمان میراث فرهنگی است این کمترین حق مردم بهبهان است که میراث خدادادی خطه آنان در فهرست آثار ملی قرار گیرد.که امروز این اثر طبیعی به ثبت ملی رسید و می تواند رونق صدچندانی به صنعت گردشگری بهبهان بدهد.
حال با ثبت این اثر می توان با برگزاری سالانه جشن در هنگام برداشت گل نرگس گردشگران بسیاری را مجاب نمود تا به رویشگاه گل نرگس بیایند.و رونقی به صنعت گردشگری بهبهان بدهند.

1050

1051

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت