مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » سینما و تلویزیون » سینمای ایران » اخبار سینمای ایران » فیلم سینمایی پوسته با بازی الناز شاکردوست پس از ۶سال اکران شد

فیلم «پوسته» اولین ساخته مصطفی آل احمد پس از ۶ سال از ۱۹ آبان ماه در گروه هنر و تجربه اکران می شود. این فیلم مضمون اجتماعی دارد و درباره رابطه درونی شخصیت اصلی(حمید فرخ نژاد) با عشق و آزادی است.

فیلم «پوسته» در بخش مسابقه فیلم های اول و دوم بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

محمد آفریده در گفت و گو با مریم درستانی درباره فیلم «پوسته» گفت:

“پوسته موقعیت انسان معاصر را نشان می دهد و تلاش یک انسان در دوره معاصر را برای رسیدن به حقایق نشان می دهد.”

حمید فرخ نژاد درارتباط با فیلم «پوسته» گفت:

“این کار یک کار فرا واقعی و ضد قصه است.

فیلم پوسته

 

خلاصه فیلم «پوسته»:

سعید چهل و شش ساله که در گذشته کایتر بوده است و به حبس ابد محکوم گردیده؛ پس از ۱۴ سال در زندان، آزاد می شود. اما به مجرد اینکه از زندان بیرون می آید، در موقعیتی قرار می گیرد که شواهد می تواند او را قاتل جلوه داده و بار دیگر روانه زندان کند.

 

عوامل فیلم «پوسته»:

نویسنده، کارگردان، طراح صحنه: مصطفی آل احمد/ تهیه کننده: محمد آفریده، مصطفی آل احمد/ مدیر فیلمبرداری: محمد آلادپوش/ صدابردار: محمد امامی/ چهره پرداز: عباس عباسی/ موسیقی: علیرضا کهن دیری/ تدوین: سهراب خسروی/ عکاس: حمیدرضا کشانی

بازیگران: حمید فرخ نژاد، الناز شاکردوست، مریم کاویانی، حمیدرضا فلاحی، امیرغفار منش، حسن مؤذنی

حواشی «پوسته»:

«پوسته» نخستین فیلم سینمایی ۳۵ میلیمتری است.

فیلم سینمایی «پوسته» در سال ۱۳۸۷ ساخته شد و بعد از گذشت ۶ سال توانست اکران عمومی شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت