مهناز افشار،شوهر مهناز افشار،ازدواج مهناز افشار،محمد امین رامین،همسر مهناز افشار و ….

شوهر مهناز افشار

این کلمات امروز در موتور جستجوی گوگل بیشترین کلمات جستجو شده را به خود اختصاص داده است.ولی چه چیزی باعث شده است تا خبر ازدواج مهناز افشار با محمد امین رامین یا یاسر رامین اینقدر دنبال کننده داشته باشد؟؟

اولین موضوعی که باعث کنجکاوی طرفداران و هواداران مهناز افشار در فضای مجازی شده است،بی سر و صدا بودن خبر ازدواج این بازیگر مشهور سینما می باشد.حتی پس از چندین ماه از رواج شایعات هنوز هیچ کدام از طرفین حاضر به تایید یا تکذیب نشده اند

محمد امین یا محمد علی یا یاسر؟؟

موضوع دیگر اینست که هنوز نام واقعی و شخصیت شوهر مهناز افشار مشخص نیست.فقط یک شایعه در اینترنت ایجاد شده است و سپس همه ی سایت های خبری را در برگرفته است.در تازه ترین اظهار نظر مهناز افشار گفته است که من با یاسر رامین ازدواج کرده ام نه محمدامین!!!!!

حال معلوم نیست که نام محمدامین از کجا پیدا شده است و عکس های منتشر شده در اینترنت متعلق به کیست.

تنها عکس موثقی که از این مراسم در دست می باشد همین عکسی است که مهناز افشار ساعاتی قبل از عقد در آرایشگاه گرفته است.بجز این عکس که توسط خود افشار منتشر شده است می توان به جرات گفت که سایر عکس ها جعلی می باشند.

شوهر مهناز افشار

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت