مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » آشپزی » طرز تهیه ساندویچ پنیر وسبزی
ساندویچ پنیر وسبزی

طرز تهیه ساندویچ پنیر وسبزی

 

 مواد لازم :

پنیر : ۲۵۰ گرم
نعناع : ۷۰ گرم
ترخون : ۷۰ گرم
پیاز سبز : ۷۰ گرم
جعفری ساطوری شده : ۷۰ گرم
روغن زیتون : ۰.۵ فنجان
گردو : ۰.۵ فنجان
نان سفید : ۳ عدد

در اغاز  مایه آن را درست می‌کنیم که همان مایه اردور پنیر است، پنیر را می‌شوئیم و خشک می‌کنیم رنده می‌کنیم، سپس سبزی را به‌دقت و تمیز می‌شوئیم و داخل صافی می‌ریزیم تا آب به کلی گرفته شود، آن را ریز ریز خرد می‌کنیم بعد روغن زیتون را به‌ تدریج داخل پنیر رنده شده می‌ریزیم و به‌هم می‌زنیم تا روغن زیتون کاملاً در پنیر جذب شود. گردو و سبزی خرد شده را داخل پنیر می‌ریزیم و خوب مخلوط می‌کنیم، در صورت تمایل یکی دو پره سیر کوبیده و نرم را هم با پنیر و سبزی مخلوط کنید، حال مایه حاضر است.

مایه فوق را روی نان که بهتر است به شکل گرد قالب زده شده باشد می‌مالیم و روی آن را با یکی دو حلقه تربچه تزئین می‌کنیم و این مایه را ممکن است با قیف روی نان بریزیم.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت