نایت ملودی » سلامت » سیگار کشیدن والدین باعث سرطان در فرزند می شود.

میزان آسم و سرفه در کودکانی که یکی از والدین آن ها سیگاری است حدود ۱٫۵ برابر کودکان خانواده های غیر سیگاری است.

سیگار

رشد ریه نیز هماهنگ با رشد قد کودک صورت می گیرد که این رشد با استنشاق دود دسته دوم کم می شود. این نوع استنشاق سیگار همچنین باعث افزایش عفونت های گوش میانی در بچه ها می شود و پوسیدگی دندان را در آن ها افزایش می دهد.

بررسی ها نشان می دهند، بچه هایی که بیش از ۲۵ سال در معرض دود دسته دوم قرار می گیرند احتمال بیشتری برای ابتلا به سرطان ریه دارند.

در ۲۰ مطالعه اپیدمیولوژیک هم ثابت شده است استنشاق دود دسته دوم سیگار منجر به افزایش ۲۰ درصدی بیکاری های قلبی و عروقی می شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت