مرتبط با این مطلب
پیچملبا

طرز تهیه پیچملبا

مواد لازم:

کمپوت هلو۱/۲ قوطی

خامه۱ قاشق سوپ خوری

چوب شور و ترافل جهت تزئینبه مقدار لازم

بستنی وانیلیبه مقدار لازم

سس هلو۱ قاشق سوپ خوری

 

پیچملبا در حقیقت ترکیب بستنی با هلو می باشد برای اماده کردن ان بستنی وانیلی را در ظرف مخصوص می‌ریزیم و هلو را روی آن قرار میدهیم. سپس برای تریین آن از خامه، چوب‌شور، ترافل و سس هلو استفاده می‌کنیم.
پیچملبا را می‌توان هم درون بستنی خوری و هم درون لیوان بزرگ سرو کرد.در صورت استفاده از لیوان بلند، بستنی و کمپوت هلو را به صورت لایه‌لایه درون لیوان ریخته و روی آن‌را تزیین می‌کنیم.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت