مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی

فیلم جدید جانی دپ و کوین اسمیت با عنوان «ابله‌های یوگا» که یک کمدی ماجراجویانه است در کشورهای مختلف به نمایش درخواهد آمد.

این فیلم که اقتباسی از یک کتاب کمیک است تابستان امسال جلوی دوربین رفت و این دو بازیگر شناخته شده برای نخستین بار دخترانشان را هم با خود همبازی کردند.

جانی دپ

در این فیلم جانی دپ به همراه دخترش لیلی‌رز دپ و کوین اسمیت با دختر نوجوانش هرلی‌کوئین اسمیت بازی کرده اند.

این دو دختر نوجوان قهرمانان اصلی فیلم هستند. شخصیت کالین کولت که دختر دپ نقش او را باز کرده نوجوان ۱۵ ساله ای است که عاشق یوگا است. او با کالین مکنزی با بازی دختر اسمیت هر دو بعد از مدرسه در یک فروشگاه بزرگ کار می‌کنند.

 

اما شیطان از زیر پوسته کانادا بیرون می‌آید و با دعوت بزرگ خود همه تهدید می‌کند. کالینز به سراغ مرد افسانه‌ای شکارچی با بازی دپ می‌رود و او را مجبور می‌کند تا با هم به نبرد شیطان بروند.

این فیلم تقریبا از همه بازیگران فیلم قبلی اسمیت به نام «تاسک» هم بهره گرفته است.

جانی دپ

تاکنون کمپانی پارکو از ژاپن، بیگ مووی از روسیه، فالکون فیلمز از خاورمیانه، کویین از اندونزی، ماندرین ویژن از تایوان و پن آسیا حقوق نمایش این فیلم را خریداری کرده اند.

دپ و اسمیت سال‌هاست با یکدیگر دوستان نزدیکی هستند و این رابطه بین دخترانشان نیز وجود دارد. ضمن این که با این فیلم دختران آنها نیز برای اولین بار در برابر دوربین قرار گرفته‌اند.

این فیلم قرار است تابستان سال آینده اکران شود.

 

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت