مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی
نایت ملودی » سفر وگردشگری » گردشگری ایران » تدوین نقشه راه گردشگری استان مازندران

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی مازندران از تدوین نقشه راه گردشگری استان به‌عنوان پایلوت در جلسه اتاق ایران خبر داد.

محمد کاوه در کمیسیون گردشگری و سرمایه گذاری اظهار کرد: استان اصفهان، شیراز، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی در کشور جزو استان های گردشگرپذیر است.

وی با بیان این که تاکنون برای معرفی ظرفیت های استان مازندران اقدام اساسی صورت نگرفته است، گفت: متاسفانه با وجود تمام ظرفیت ها، استان مازندران نتوانسته به جایگاه اصلی خود دست پیدا کند.

635399981010625944

وی با تاکید بر این که مازندران ظرفیت های ویژه ای در زمینه گردشگری، طبیعتگردی و درمان های سنتی دارد، بیان کرد: آثار تاریخی پیش از اسلام در شهرهای ساری و آمل وجود دارد که گردشگران بین المللی نسبت به این مکان ها آگاهی زیادی ندارند.

وی به مذاکرات بین سازمان کمیسیون گردشگری، رئیس اتاق بازرگانی و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در زمینه توسعه گردشگری اشاره کرد و ادامه داد: براساس توافق های صورت گرفته بین سه سازمان باید اطلاعات در زمینه مناطق گردشگری استان جمع آوری شود تا براساس آن برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی با اشاره تخصیص بودجه دولت برای توسعه و رونق بخش گردشگری تاکید کرد: بخشی از این بودجه باید برای تهیه نقشه راه گردشگری تخصیص پیدا کند.

وی گردشگری سلامت را یکی از راهکارهای رسیدن به رشد و توسعه گردشگری دانست و گفت: در گذشته استان مازندران در حوزه های مختلف در نقطه صفر قرار داشته است که امروز با برگزاری اجلاسیه نسبت به گذشته رشد پیدا کرده است.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی با تاکید بر این که سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در ایران راغب هستند، گفت: موقعیت ایران در منطقه بسیار ویژه است که می توان با برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه از این فرصت استفاده کرد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت