نایت ملودی » سفر وگردشگری » مهاجرت و اقامت » سازگاری با محیط برای مهاجرت به کانادا با روش تخصصی فدرال

سازگاری با محیط برای مهاجرت به کانادا

سازگاری یکی از ۶ اصل ارزیابی متقاضی توسط اداره مهاجرت کانادا می باشد. امتیازات این اصل بر اساس توانایی متقاضی جهت استقرار در کانادا و تامین هزینه های خود محسوب می شود.

کسب حداقل امتیاز زبان توسط همسر متقاضی الزامی می باشد. حداقل مورد نیاز در بخش امتیاز زبان همسر به شرح روبرو می باشد: مهارت شنیداری: ۴.۵، مهارت درک مطلب: ۳.۵، مهارت نوشتار: ۴ و مهارت صحبت: ۴

جزئیات امتیاز بندی بخش سازگاری با محیط به شرح جدول زیر می باشد:

سازگاری با محیط کانادا امتیاز
دانش زبان انگلیسی همسر ۵ امتیاز
حداقل یک سال کار قانونی تمام وقت در کانادا ۱۰ امتیاز
سابقه تحصیلی متقاضی در کانادا ۵ امتیاز
سابقه تحصیلی همسر در کانادا ۵ امتیاز
امتیاز دعوتنامه کاری از کانادا ۵ امتیاز
فامیل درجه یک بالای ۱۸ سال در کانادا ۵ امتیاز

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت