نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » اخبار فوتبال ایران » مسئولان باشگاه آث‌میلان به زودی در تهران

پرسپولیس و آث میلان

مسئولان باشگاه میلان ایتالیا در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس خواستار حضور در ایران شدند.

یکی از برنامه‌های رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای ساختن تیم‌های پایه قوی ارتباط با تیم‌های مطرح جهان بود. از همین رو وی سفری به ایتالیا داشت و قرار شد مسئولان آث‌میلان نیز به تهران بیایند تا در بخش آکادمی باشگاه قرمزپوشان به پرسپولیسی‌ها کمک کنند.

به گزارش فارس، در همین راستا مقرر شد که مسئولان میلان سفری به تهران داشته باشند. آنها نامه‌‌ای به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده اند و در این نامه آمادگی خود را برای حضور در ایران اعلام کرده اند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت