نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » آشپزی » روش پخت سوپ باقلا زرد با عصاره ی مرغ
سوپ باقلا زرد با عصاره ی مرغ

روش پخت سوپ باقلا زرد با عصاره ی مرغ

طرز تهیه این سوپ
ابتدا باید پیاز را خرد کرده ایم داخل ظرف با روغن سرخ میکنیم باقلا زرد را که از شب قبل خیس کرده ایم و مقداری نرم شده و عصاره ی مرغ داشتیم آن را داخل آب جوش میریزیم پیاز که مقداری طلایی شد باقلا زرد را اضافه میکینم یک تفت کوچک میدهیم بعد عصاره ی مرغ و لیموی تازه را اضافه میکنیم دربش را میگذاریم جعفری و گشنیز را هم میتوان داخل سوپ ریخت (مقداری از آنها را داخل سوپ میریزیم و مقداری برای تزئین نگه میداریم) هم واسه تزئین استفاده کرد باقلا باید اینقدر بپزد که لعاب بیندازد وقتی در ظرف را گذاشتیم منتظر میشویم تا جوش بیاید وقتی جوش آمد با حرارت کم میگذاریم به مدت نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه باقلالی قشنگ لعاب بدهد آخر سر آبلیمو هم اضافه میکنیم.
سوپهای آماده ۸ نوع هستند اینها را داخل سه و نیم لیوان آب سرد مخلوط میکنیم بعد که مخلوط شد داخل ظرف روی حرارت میگذاریم به مدت ۱۵ دقیقه باید جوش بیاید به مدت ۱۵ دقیقه آماده میشود داخل این سوپها میتوان به صورت سلیقه ای سبزیجات معطر، هویچ، قارچ اضافه کرد.

مواد لازم برای درست کردن سوپ باقلا زرد:
باقلای زرد خیس خورده ————-۲۰۰ گرم
آبلیموی تازه———————- ۱ عدد
عصاره ی مرغ———————– یک بسته
جعفری و گشنیز ——————-۴ قاشق غذاخوری
پیاز ریز شده——————- ۱ عدد

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت