امروز در نایت ملودی
نایت ملودی » سلامت » تغذیه » سیب گازدار با طعمی جدید

محققان یک شرکت سوییسی موفق به تولید سیبی شدند که طعم آن ملس و دقیقا مانند نوشابه های گازدار، گاز دارد. این محصول جدید Paradis Sparkling نام دارد و ظاهر و رنگ آن کمی متفاوت است.

سیب گازدار

سیب گازدار

توسعه این محصول حدود هشت سال به طول انجامیده است و نتیجه پیوند دو گونه متفاوت سیب است. اولین نوع ‘رسی’ نام دارد که سیبی شیرین و محصول شرق آلمان است؛ گونه دوم ‘پیروئت’ نام دارد.

به گفته یکی از مقامات این شرکت، در سال ۲۰۰۶ یکی از مدیران شرکت متوجه رشد سیبی عجیب و نامعقول در باغچه خود شد. او پس از گاز زدن سیب، به طعم و مزه عجیب سیب علاقمند شد و در مورد آن بیشتر تحقیق کرد.

سیب گازدار در اوایل سال ۲۰۱۵ وارد بازار می شود. علاوه بر سیب، قرار است درخت این محصول نیز در مغازه ها به فروش برسد تا افراد علاقمند آن را در باغچه منزل پرورش دهند.

قیمت درخت سیب گازدار حدود ۵۵ دلار است.

 

تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: تغذیه , سلامت

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت