مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید

یکی ازاهداف مهم انقلاب اسلامی که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نیزتصریح یاد شده است، دستگیری و حمایت از ملت های مظلوم و استکبار ستیزجهان بوده است. پس از پیروزى انقلاب اسلامى ایران، به پیشنهاد حضرت امام خمینى (ره) و به منظورحمایت از قیام مقدس مردم مظلوم فلسطین علیه رژیم اشغالگر قدس، روز جمعه آخرماه مبارک رمضان ۱۳۵۸ به نام روز قدس نامگذاری شد و از آن پس آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هرسال به نام روزجهانی قدس مزین گشت.

2-1-2014414115348

امام خمینى(ره) پس ازپیروزى انقلاب اسلامى درپیامى که به همین مناسبت صادرنمودند، فرمودند:

بسم الله الرحمن الرحیم

من طى سالیان دراز، خطراسرائیل غاصب را گوشزد مسلمین نمودم که اکنون این روزها به حملات وحشیانه خود به برادران و خواهران فلسطینى شدت بخشیده است و به ویژه درجنوب لبنان به قصد نابودى مبارزان فلسطینى پیاپى خانه وکاشانه ایشان را بمباران مى کند. من ازعموم مسلمانان جهان ودولت هاى اسلامى مى خواهم که براى کوتاه کردن دست این غاصب وپشتیبانان آن  به هم بپیوندند وجمیع مسلمانان جهان را دعوت مى کنم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را که ازایام قدر است و مى تواند تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین نیز باشد، به عنوان روز قدس  انتخاب و طى مراسمى همبستگى بین المللى مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونى مردم مسلمان فلسطین اعلام نمایند.  ازخداوند متعال پیروزى مسلمانان را بر اهل کفر خواستارم .
از این پس مسلمانان  کشورهای مختلف جهان با اتحاد   وکنار گذاردن  اختلاف عقیده و مذهب ، در صدد بر آمدند تا در چنین روزی با شعار های خود به حمایت مسلمانان مبارز فلسطینی بر خیزند . همه ساله در این‌ روز  ملت‌ مسلمان‌ و روزه‌ دارایران اسلامی، با فریاد های مرگ‌ بر اسراییل و مرگ‌ بر آ مریکا  ، حمایت‌ معنوی‌ و همه‌ جانبه‌ خویش‌ را از مسلمانان‌ تحت‌ ستم‌ فلسط‌ین‌ و فرزندان‌ انتفاضه‌ اعلام‌ می کند.  در این روز ایران‌ اسلامی‌ شاهد حضور جمعیت چند‌ میلیونی‌ مردمی است  که‌ یک‌ صدا فریاد آزادی‌ قدس‌ را سر می دهند  و بیدارى جهان اسلام را در برابر تجاوز و غارتگرى رژیم اشغالگر اسرائیل و حامیان استکباری اش  یاد آور می شوند .
قدس  نخستین قبله  مسلمانان جهان  سرزمین اصلى و وطن میلیون ها آواره مسلمان فلسطینى است که استکبار جهانى با همکاری صهیونیسم جنایتکار از سال  ۱۹۴۸آن سرزمین را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت سلطه نیروهاى اشغالگر قدس قرارداد.
اساس پایه گذاری روز قدس ، کشاندن مسئله و مشکل فلسطین و طرح آن درمیان امت اسلامی است با تحکیم مبارزات مردمی با اشغال فلسطین . تا دولت ها نتوانند بد ون توجه به افکار عمومی تن به سازش بدهند. این راهبرد کلیدی امام خمینی ره ، تجربه موفق در انفلاب اسلامی بود و در جهان اسلامی نیز کارآمدی خود را نشان داد ، زیرا روز قدس همچنان زنده است و هر سال نیز
 پررونق تر می شود و حاصل آن در سرزمین های اشغالی نیز به روشنی خود را برواقعیت های سیاسی رسمی تحمیل کرده است وانتفاضه سراسری و اسلامی مردمی دمار از روزگار اشغالگران بر آورده است.

تاریخ: ۰۲ مرداد ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: مناسبت ها

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت