نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » جام جهانی 2014 برزیل » پیانیچ: بازی با ایران و سایر رقبا ترسی ندارد!

یانیچ

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی- ستاره نام آشنای تیم ملی بوسنی در آستانه جدال برابر آلبی‌سلسته اعلام کرده از حریفان این تیم هیچ ترسی ندارند.

به گزارش بیست چهارده ، تیم ملی بوسنی‌وهرزگوین در اولین حضورش در ادوار مختلف جام‌های جهانی باید در گروه F این رقابت‌ها در برزیل به مصاف حریفانی چون ایران، آرژانتین و نیجریه برود.میرالم پیانیچ ستاره تیم رم که این روزها پیشنهادات زیادی از تیم‌هایی چون منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن دارد در تازه ترین مصاحبه اش اعلام کرده هیچ ترسی از تیم های حاضر در گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ بخصوص ارژانتین ندارد.

وی در این خصوص اظهار داشت: از هیچ تیمی در گروه‌مان ترس نداریم. نه ایران ، نه نیجریه و نه حتی آرژانتین که به دنبال قهرمانی در برزیل است، نمی‌ترسیم. به اینکه بتوانیم به دور بعدی صعود کنیم خیلی اعتقاد دارم. تنها رقیب ما در گروه  F جام جهانی آرژانتین است که این تیم فقط کمی از ما فقط باتجربه‌تر است.

تاریخ: 11 ژوئن 2014
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت