نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » جام جهانی 2014 برزیل » برنامه تمرینی امروز تیم ملی اعلام شد

تیم ملی

برنامه تمرینی امروز (سه شنبه) تیم ملی فوتبال ایران در کمپ تمرینی کورینتیانس شهر سائوپائولو برزیل اعلام شد.
ملی پوشان فوتبال کشورمان، عصر امروز (سه شنبه به وقت محلی) تمرینات خود را زیرنظر «کارلوس کی روش» پیگیری می کنند.

ملی پوشان فوتبال کشورمان، امروز پس از صرف صبحانه و استراحتی کوتاه، ساعت ۱۲ به وقت محلی، محل اقامت خود را به سمت کمپ تمرینی ترک کرده و پس از صرف نهار ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه به وقت محلی و ساعت ۲۲ به وقت تهران تمرینات خود را زیر نظر کارلوس کی روش آغاز می کنند.

پس از برگزاری تمرین دو ساعته، اتوبوس تیم ملی فوتبال ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه کمپ کورینتیانس را به سمت محل اقامت ملی پوشان ترک خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در گروه ششم جام جهانی ۲۰۱۴ فوتبال در برزیل به مصاف تیم های نیجریه، آرژانتین و بوسنی و هرزگوین خواهد رفت.

تاریخ: 10 ژوئن 2014
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت