مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » اخبار » سیاست » اردوغان: عدم پذیرش در اتحادیه اروپا به معنای آخر دنیا نیست!

رجب طیب اردوغان

به نوشته روزنامه تودی زمان، رجب طیب اردوغان، نخست‌وزیر ترکیه به هیات خبرنگاران همراه خود در سفر به پراگ – جمهوری چک که روز سه شنبه صورت گرفت، گفت که تمایل وی در پیوستن به سازمان‌های بین‌المللی چون سازمان همکاری شانگهای یا انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا (آ سه آن) بخشی از رویکرد وی در دستیابی به یک بازار بزرگتر برای ترکیه و مردم کشور است.

نخست‌وزیر ترکیه همچنین اخیرا در خصوص حضور اسرائیل در ائتلاف ناتو سخن به میان آورده و گفته بود که آنکارا این اقدام را متوقف کرده است.

وی با اعلام اینکه ترکیه تنها کشور مسلمان عضو ناتو است، گفت: آنکارا باید گام‌ها و اقدامات نادرست ناتو را متوقف کند. ما از حضور اسرائیل در برنامه‌های ناتو جلوگیری کردیم. ما هم خطوط قرمز خود را داریم. برای ترکیه حضور در ناتو همزمان با وجود اسرائیل هیچگاه امکان‌پذیر نیست.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت