نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » جام جهانی 2014 برزیل » روز شمار جام جهانی ۲۰۱۴ / ۲ روز تا برزیل

 روز شمار جام جهانی ۲۰۱۴ / ۲ روز تا برزیل

تنها دو نفر به عنوان بازیکن و مربی توانستند جام جهانی را فتح کنند؛ ماریو زاگالو و فرانتس بکن‌باوئر.

جام‌جهانی برزیل ۲ روز دیگر آغاز می‌شود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می‌روند. سایت فیفا تا آغاز برگزاری جام‌جهانی برزیل اقدام به روز شمار این رقابت‌ها کرده و هر روز به مناسبت تعداد روزهای باقی‌مانده یک واقعه مربوط به جام جهانی را مورد بررسی قرار داده است.

ماریو زاگالو در سال های ۱۹۵۸ و ۱۹۶۲ موفق شد همراه برزیل به قهرمانی در جام جهانی برسد. او همچنین در جام جهانی ۱۹۷۰ موفق شد به عناون سرمربی جام جهانی را فتح کند.

فرانتس بکن باوئر در سال ۱۹۷۴ موفق شد به عنوان بازیکن قهرمانی در جام جهانی را تجربه کند. او در جام جهانی ۱۹۹۰ هدایت ژرمن ها را بر عهده داشت و موفق شد با این تیم قهرمانی در جام جهانی را بار دیگر تجربه کند.

تاریخ: 10 ژوئن 2014
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت